Почетна тагови мијата

таг: мијата

Мијата имаше безброј трансформации, од килограмите до фризурата, но сега е...

Македонската пејачка Мијата повторно се активира на забавната музичка сцена, а за таа прилика реши да направи драстична трансформација на својот изглед. Имено, поводот за...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО