Почетна тагови мијалков

таг: мијалков

Куновска: Заминувањето на Зоран Заев и Радмила Шекеринска

„Заминувањето на Зоран Заев и Радмила Шекеринска“ – пишува Софија Куновска, поранешна функционерка на СДСМ. Нејзиниот фејсбук статус го пренесуваме во продолжение: Со помала или поголема...

Заев: Гледа народот, нема повеќе корупција- Мијалков и Тодоров ќе одговараат...

Одговарајќи на новинарско прашање дали конечно ќе стигне правдата во Македонија мандатарот Зоран Заев вчера реча дека не само Сашо Мијалков и Никола Тодоров...

Оливера Трајковска: Мијалков му кажа на Камчев за апсењето на Бошкоски

Новинарката, Оливера Трајковска, на денешното сведочење во случајот „Тортура“ што се однесува на апсењето на лидерот на Обединети за Македонија, на прашање на обвинителот...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО