Почетна тагови Мигуел Кото

таг: Мигуел Кото

Бокс корнер со Димитар Младеновски-Најслатката одмзада во историјата (ВИДЕО)

Вториот дуел помеѓу Мигуел Кото и Антонио Маргарито, претставува еден од највозбудливите боксерски мечеви во досегашната историја. Ова претставуваше борба за ВБА титулата во полутешка...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО