Почетна тагови Мигел Оливеира

таг: Мигел Оливеира

Лудило: Ѕвезда од Мото ГП ќе се жени со својата полусестра...

Португалската ѕвезда во Мото ГП, Мигел Оливеира се свршил и догодина ќе се ожени со својата полусестра Андреа Пимента, со која биле во тајна...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО