Почетна тагови метла

таг: метла

Јовановиќ: Метлата прво требаше да го исчисти Анѓушев

Прв кој требало да замине од владиниот кабиент на Зоран Заев бил вицепремиерот за европски прашања Кочо Анѓушев, смета професорот Бранимир Јовановиќ, инаку до...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО