Почетна тагови меланија

таг: меланија

Ова е жената која за малку ќе го „украдеше“ Доналд Трамп...

Малкумина знаат дека сегашниот претседател на САД, Доналд Трамп на почетокот од својата врска со Меланија паралелно се гледал со уште една позната девојка,...

Меланија Трамп во никогаш потесна креација која ги истакнува сите недостатоци,...

Првата дама на Америка, Меланија Трамп, неодамна се појави во јавноста во дворот на Белата куќа каде присуствувала на церемонијата за доделување на наградите...

Сите зборуваат за бакнежот на Меланија Трамп и Џастин Трудо

Фотографијата која настанала на самитот Г7 го обиколила светот. Лидерите на седумте најмоќни земји на светот се собрале во Франција на уште еден самит. Главна...

Трамп се избламирал кај Елизабета, Меланија одвај го извадила: Целиот свет...

Меланија Трамп повторно морала да го вади својот сопруг од калта, но овој пат бидејќи меморијата го изневерила. Целиот свет будно ја следи посетата на...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО