Почетна тагови Марк Вулхаус

таг: Марк Вулхаус

„Карантинот е монументална грешка, затворањето е полошо од Ковид-19“: Прочуениот научник...

„Затворањето беше панична мерка и верувам дека историјата ќе покаже дека обидот за контрола врз Ковид-19 со помош на карантин беше монументална грешка“. Британскиот експерт Марк...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО