Почетна тагови Марк Дин

таг: Марк Дин

Кошаркарска колумна на Димитар Младеновски–Денот кога во “лименката” падна големиот Реал...

На 6-ти ноември 1996 година, во преполната сала “Јане Сандански“, МЗТ Скопје го победи големиот Реал Мадрид со 69:68. Со овој фантастичен подвиг "металците"...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО