Почетна тагови Максимилијано Алегри

таг: Максимилијано Алегри

Италианскиот великан силно заинтересиран за сјајниот Невес

Португалскиот репрезентативец Рубен Невес одигра уште една сјајна сезона. Играчот од средниот ред со успех го носеше дресот на Вулверхемптон а “волците” во Премиер лигата...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО