Почетна тагови македонско село

таг: македонско село

Ќе се основаат фирми со едно евро, Македонското село ќе стане...

Започната е постапка на законски измени и основање на фирма со основна главнина од 1 евро, рече министерот за економија Крешник Бектеши најавувајќи ги...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО