Почетна тагови Лук „Минг“ Фланаган

таг: Лук „Минг“ Фланаган

Политичар на видеоконференција на Европарламентот се појавил во гаќи (ВИДЕО)

Ирскиот политичар Лук „Минг“ Фланаган е снимен како присуствува на одборот на Европскиот парламент во – гаќи. Застапниците на Европскиот парламент учествувале во дискусиите преку...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО