Почетна тагови ловци

таг: ловци

Американски пилот признал дека руските борбени авиони се надмоќни: Подобро да...

Рускиот ловечки авион SU-35 е надмоќен во однос на американскиот F-15 и има повеќе шанси за победа во воздушен дуел, признаваат американските воени експерти. Според...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО