Почетна тагови ЛАФЦ

таг: ЛАФЦ

Герет Бејл се сели во САД (ВИДЕО)

Герет Бејл кариерата ќе ја продолжи во САД. Според американскиот медиум “Ем-Ел-Ес Сокер”, екипата на Лос Анџелес Ф.Ц. (од америчката МЛС лига) ќе го ангажира...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО