Почетна тагови идентитет

таг: идентитет

Владиката Агатангел повика на протест против омаловажувањето на македонскиот идентитет и...

За 30 август во 17 часот најавено е дека пред канцеларијата на ЕУ и пред македонското Собрание ќе се одржи семакедонски протест против омаловажувањето...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО