Почетна тагови фонтана

таг: фонтана

Што и се случи на струмичката фонтана – погледнете каков призор...

Граѓаните на Струмица утрово ги затекна чуден призор во центарот на градот. Жителите, при одење на своите работни места застануваат на булеварот „Маршал Тито“, во...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО