Почетна тагови фестивал влез

таг: фестивал влез

Фестивалот „Влез“ на едно место ќе ги собере најголемите балкански ѕвезди

Од 11 до 13 јули на Белградскиот саем во Белград, на отворено , ќе се одржи првиот премиум фестивал на популарна музика – „Влез“ кој на...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО