Почетна тагови Енвер Хабибовиќ

таг: Енвер Хабибовиќ

Планирале атентати врз Александар Вучиќ, Милорад Додик и Александар Вулин: На...

Група вахабисти од БиХ планирале да организираат атентати врз Милорад Додик, член на Претседателството на БиХ, Александар Вучиќ, сегашен претседател на Србија и Александар...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО