Почетна тагови емра куртишова

таг: емра куртишова

Исаура од „Преспав“ објави фотографија од голите гради, па испрати моќна...

Македонската актерка Емра Куртишова која што ја толкува улогата на Исаура во хумористичната серија „Преспав“, а со која што и се прослави, привлече големо...

Еве која е Емра Куртишова кога не ја глуми Исаура во...

Во третата сезона на популарната македонска серија „Преспав“, се појави помошничката Исаура која стана голема љубов на рецепционерот Талат, но за брзо време таа...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО