Почетна тагови елита

таг: елита

Дали се ова првите проценки на луѓето што владеат со светот...

Светскиот економски форум, што се одржува во Давос, Швајцарија, ќе биде одложен! Како што е најавено, заради мерките на претпазливост во врска со Ковид 19,...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО