Почетна тагови елиф

таг: елиф

Менаџери на Атлетико Мадрид во Истанбул на финални преговори за Елмас!?

Македонскиот репрезентативец Елиф Елмас се чини е пред финален договор за трансфер во Атлетико Мадрид ако се суди на информациите кои ги пласираше „ТРТСпор“.                     Како...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО