Почетна тагови ел прат

таг: ел прат

(ВИДЕО) Хаос во Барселона: Окупирани колите на Меси и Суарес поради...

Двете големи ѕвезди на Барселона, Лионел Меси и Луис Суарес ги бројат последните денови од летниот одмор и наскоро треба да се приклучат на...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО