Почетна тагови ел чека

таг: ел чека

Заев до Ел Чека: ЌЕ ОДГОВАРАШ: Слободно објави ако имаш нешто...

Ако „Ел Чека“ има нешто и за мене, слободно нека објави, рече премиерот Заев одговарајќи на новинарско прашање во врска со вчерашниот говор на...

Ел Чека до Ахмети: Ја задржа власта леејќи албанска крв но...

– Али Ахмети тврди дека прислушуваните разговори ми ги дала УДБА. Која УДБА? Бидејќи колку што знам јас, ти имаше нивен пасош. Се сеќаваш...

ЕЛ ЧЕКА ОБЈАВИ НОВА БОМБА: БРАТОТ НА АЛИ АХМЕТИ И МУСА...

Ел Чека вечерва објави нова аудио бомба во која зборува како се местат тендери меѓу функционери на ДУИ? Фекри Ахмети (брат на Али Ахмети) и...

Ел Чека со закана до Заев: Доколку нема меѓународна истрага, тогаш...

Зоран Заев, имам една порака која треба да ти ја пишам тебе и на сите оние околу тебе. Порака која не само што ќе...

СЈО: Новообјавените разговори на Фејсбук профилот на „Ел Чека“ не потекнуваат...

Специјалното јавно обвинителство во врска со написите објавени во дел од медиумите и различните толкувања на вчерашната изјава на специјалната јавна обвинителка денеска преку соопштение...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО