Почетна тагови ѕола

таг: ѕола

Британците брифираат: Сари пред отказ, познато е кој е посочен како...

Џанфранко Ѕола е еден од потенцијалните кандидати да го замени Маурицио Сари на клупата на Челси како привремен тренер, доколку италијанскиот стратег...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО