Почетна тагови џевад адеми

таг: џевад адеми

,,Алсат”: Крвава свадба во Тетово, повреден и синот на Џеват Адеми

Инцидент се случил во вечерните часови, а според извори на АЛСАТ, еден од повредените се здобил со потешки рани од куршуми и истиот е...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО