Почетна тагови Џералд Волис

таг: Џералд Волис

NBA-На денешен ден Коби Брајант го “прелета” Бруклин (ВИДЕО)

На денешен ден Лос Анџелес Лејкерс гостуваше во Бруклин на дуел со "Нетси". Гостите од Калифорнија победија со 92:83 но, натпреварот остана во сеќавање по...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО