Почетна тагови дс

таг: дс

Пуштен трајлер за новиот Бетмен со Роберт Патисон (ВИДЕО)

Трејлерот главно се фокусира на Загатнувачот (The Riddler, кој го глуми Пол Дано), кој остава низа смртоносни загатки за Бетмен и комисионерот Гордон (Џефри...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО