Почетна тагови Драгана Анкучиќ

таг: Драгана Анкучиќ

Драгана од корен промени живот на сиромашно семејство: Им го поклони...

Имено, еден корисник на Твитер објави фотографија од жена за која вели дека цела Србија мора да ја дознае затоа што е голем херој. Како...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО