Почетна тагови динамо

таг: динамо

Бобан: Откако го удрив полицаецот влегов во соблекувалната на Црвена звезда

Звонимир Бобан во интервју за „Фајненшл Тајмс“ говорел и за не одиграниот натпревар во Загреб помеѓу Динамо и Црвена звезда на 13 мај 1990...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО