Почетна тагови девица

таг: девица

Жените во овој хороскопски знак маѓепсуваат со својот интелект

Лојална, снаодлива, дискретно духовита, грижлива, практична, скромна, срамежлива, прецизна – ова се карактеристики на жената родена во овој хороскопски знак. Нејзината животна мисија е да...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО