Почетна тагови Демар Дерозна

таг: Демар Дерозна

NBA-Чикаго против Јута како во старите добри времиња (ВИДЕО)

Повозрасните љубители на кошарката, се сеќаваат на исклучително возбудливите дуели помеѓу Чикаго Булс и Јута Џез. Овие два тима се судрија во големото финале,...
Скопје
scattered clouds
12.8 ° C
12.8 °
12.8 °
76 %
0kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
17 °
Sun
12 °
Mon
7 °
Tue
7 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО