Почетна тагови чувар

таг: чувар

Кога ќе дојде чуварот со влечката, ниту еден од 10-те огромни...

Не се смејте, кој еднаш јадел влечка, знае колку боли и не сака да му се повтори :). https://youtu.be/ESRUscYePTA
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО