ЛИЛА СИ ГИ ИЗДОЛЖИ НОЗЕТЕ НА ФОТОШОП: Водителката ужива на Бали, а нејзините голи нозе бодат очи

617

Македонската водителка Лила Филиповска овие денови се одмара на егзотична дестинација на индонезискиот остров Бали.

Таа на следбениците им откри дека втор пат се враќа на овој остров и дека само еднаш не и било доволно.

Лила иако објавува фотографии кои оставаат многумина без здив, објави и една фотографија која им „боде“очи на многумина.

Имено станува збор за фотографија на која позира во црвено бикини со своја блиска пријателка легната на лулашка, а она што многумина го забележаа беа нејзините нетипично издолжени нозе.

Во меѓувреме и дел од следбениците во коментари ја запрашаа водителката што и се случило со нозете и дали таа ги издолжила на фотошоп?

„Комшооо со ноџињата шо праиме?“, е еден од коментарите под нејзината фотографија.