Џеј Ло го покажа своето вајано тело – позираше целосно гола

156

За Џенифер Лопез не е необично да покаже и многу повеќе отколку што треба, а сепак да не изгледа без вкус.

Џеј Ло ја објави новата насловна фотографија за синглот „Baila Conmigo“ на која изгледа повеќе од сексапилно.

Позирала без облека со неколку ленти одмотани околу нејзиното тело, пишува Marie Claire. Не знаеме како изгледа целата комбинација и како стои однапред затоа што пејачката е свртена со грбот кон фотоапаратот, но не веруваме дека оставила многу од тоа за фантазијата на мажите.

Акцентот е ставен на нејзиниот сексапилен изглед и кожата која сјае. Текстот на песната е возбудлив како и самата нејзина појава на фотографијата.

Нам ни преостанува само да се мрдаме во ритамот на веселата песна и ритамот и да играме во новиот сингл на секси латино пејачката.