Бугарската пејачка Рајна се соблече целосно гола (ФОТО)

855

Бугарската пејачка Рајна иако е кралица на секси фотографииите,  за прв пат одлучи целосно да се соблече сосема гола пред фотообјективот. Пејачката до сега ги ставаше во искушение своите обожаватели и следбеници на социјалните мрежи со еротски пози во костими за капење или долна облека, фотографии што откривааа многу повеќе отколку што прикриваа, но овој пат се покажа како од мајка родена.

Сепак, таа реши да се осигура од хејтерите со подолг пост под жешката фотографија.

„Некои ќе видат нежност, други перверзија, трети ќе видат невиност, други зло, други ќе гледаат дрскост, трети ќе бидат огорчени, други ќе гледаат сензуалност,  ќе создадат еден куп причини во нивните умови, деветти ќе го видат сонцето во мојата коса, десети ќе видат провокација … Се’ што гледаме кај луѓето околу нас е поврзано на еден или друг начин со она што е внатре во нас, во нашите сопствени парчиња… Колку повеќе го знаеме нашиот внатрешен свет – самите себе, толку повеќе можеме да го видиме светот надвор од нас“,  ја откри голата Рајна својата тајна… Прашање е дали повеќемина  го читаа долгиот пост или подолго зуреа во нејзиното голо тело на фотографијата?!

Извор: HotNews.bg
Фото: Инстаграм принтскрин/raina_terziyska