Почетна тагови Шариф Абдур-Рахим

таг: Шариф Абдур-Рахим

NBA колумна на Димитар Младеновски-Уникатниот Шариф Абдур-Рахим (ВИДЕО)

Џулиус Шариф Абдур-Рахимм, роден на 11-ти Декември 1976 година во Мериета (Џорџија). Израснат е во семејство со 11 браќа и сестри. Фамилијарните вредости и меѓусебната...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
29 %
2.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
34 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО